MeasureCamp Europe – event analityczny

MeasureCamp Europe

MeasureCamp to otwarta, darmowa konferencja, poświęcona analityce internetowej. Określa się ją jako najlepszą na świecie konferencję analityczną, różniącą się od innych takich wydarzeń.

Idea MeasureCamp powstała w połowie 2012 roku. Głównymi aspektami MeasureCamp, zachęcającymi do wzięcia udziału w wydarzeniu są informacje, że udział w konferencji jest bezpłatny, a ponadto odbywa się ona w sobotę - nie koliduje z innymi obowiązkami. Na wydarzenie zaproszeni są wszyscy interesujący się analityką, mając okazję do wzięcia udziału w prelekcjach, dyskusjach, warsztatach, a nawet teleturniejach.

Uczestnicy konferencji dzielą się swoimi pomysłami, wzajemnie inspirują i przekazują swoją wiedzę i doświadczenia. Dzięki temu społeczność analityki internetowej rośnie.

W 2012 roku w MeasureCamp uczestniczyło 130 osób. W ciągu kilku lat wydarzenie rozwinęło się i było organizowane w ponad 20 miastach na całym świecie. Z powodu pandemii organizatorzy zmuszeni byli przenieść konferencję do Internetu i stworzyć wirtualny MeasureCamp.

konferencja analityki internetowej measurecamp

W Europie MeasureCamp odbędzie się już 3 lipca. Zachęcamy do udziału w tym jakże inspirującym wydarzeniu. Zarejestrować się można pod tym linkiem: https://europe.measurecamp.org/registration/
Druga tura biletów na cały dzień startuje dzisiaj, trzecia - 19. maja. Natomiast 25. maja będzie można zdobyć bilety na pół dnia konferencji.
Organizatorzy zapraszają na oficjalną część dnia, wypełnioną wiedzą, rozmowami i wymianą doświadczeń, po której odbędzie się część mniej oficjalna - rozmowy na afterparty w wirtualnym “klubie nocnym” MeasureCamp.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie analityki internetowej? Napisz do nas!

×