O Firmie Kariera

Dołącz do zespołu Greenfields

Pragniesz rozwijać swoją karierę w branży SEO/SEM? Aplikuj do Greenfields! Jesteśmy nowoczesną agencją marketingu internetowego z siedzibą we Wrocławiu. Szukamy pasjonatów kampanii reklamowych on-line. Z nami możesz udoskonalić swoje umiejętności w promowaniu marek za pośrednictwem wyszukiwarek internetowych. Zdobędziesz cenne doświadczenie i nawiążesz wartościowe znajomości wśród utalentowanych i serdecznych ludzi.

Jakich ludzi szukamy?

Każdy z nas jest inny i wnosi odmienne, cenne wartości do zespołu. W ludziach najbardziej cenimy otwartość na nowe wyzwania, ponieważ tego właśnie wymaga szybko zmieniająca się branża digital marketingu.
Ważną cechę Twojej osobowości stanowi dla nas sprawczość. Jeśli przyświeca Ci idea „get things done”, Greenfields to idealne miejsce dla Ciebie.
Niezależnie od Twojej wiedzy i doświadczenia kooperacja i zaangażowanie stanowią niezbędne cechy do pracy z ludźmi na wspólny sukces.
Siła zespołu zajmującego się marketingiem internetowym to między innymi wzajemne dzielenie się wiedzą przez osoby, które do niego zależą. Z tego powodu poszukujemy pracowników, którzy lubią się uczyć, a także chętnie przekazują swoje doświadczenie innym.
Pełnych pasji – zarówno względem marketingu internetowego, jak i innych aspektów życia. Uwielbiamy poznawać osoby o różnorodnych, oryginalnych hobby, które umożliwiają wartościową wymianę doświadczeń.

Co zyskasz, dołączając do nas?

Przede wszystkim pracę w nowoczesnej firmie, w której możesz poczuć się jak u siebie. Greenfields łączy zespół pozytywnych ludzi pracujących na wspólny sukces. Każda osoba w naszym teamie stanowi wartość dodaną. Wspieramy się w biznesowych przedsięwzięciach, jesteśmy otwarci na nowe perspektywy i wszyscy chcemy się rozwijać. W Greenfields praca zespołowa to nasza główna siła! Cały zespół pracuje nad budowaniem partnerskich relacji zarówno między sobą, jak i z naszymi klientami. Chętnie dzielimy się wiedzą i rozwijamy się, wspólnie realizując wartościowe projekty.

Co jeszcze mamy Ci do zaoferowania?
Przede wszystkim prężny rozwój w branży. Możesz stopniowo zwiększać swoje kompetencje, biorąc udział w licznych szkoleniach i certyfikacjach. To od Ciebie zależy, jaką ścieżkę rozwoju wewnątrz firmy obierzesz. Wspieramy Twoje mocne strony i kompetencje, umożliwiając Ci także rozwój poziomy. Możesz przykładowo pracować w GMB, ale jeśli interesują Cię kampanie Google Ads, wyszkolimy Cię w tym kierunku. Naszym pracownikom dodatkowo oferujemy kursy językowe.

Praca w Greenfields to przede wszystkim:

Udział w różnorodnych projektach
Udział w różnorodnych projektach: zyskujesz możliwość zdobycia cennego doświadczenia, współpracując z dużymi, znanymi markami
Szkolenia zewnętrzne oraz certyfikacje
Szkolenia zewnętrzne oraz certyfikacje: zależy nam na jak najwyższych kompetencjach zawodowych naszych pracowników i chcemy, aby byli oni na bieżąco z trendami w digital marketingu. Z tego powodu umożliwiamy im liczne okazje do rozwoju.
Wsparcie oddolnych inicjatyw
Wsparcie oddolnych inicjatyw: organizujemy spotkania integracyjne, podczas których lepiej się poznajemy i świętujemy wspólne sukcesy
Indywidualna ścieżka rozwoju
Indywidualna ścieżka rozwoju: pragniemy wykorzystać Twój niepowtarzalny potencjał, dopasowując stanowisko do Ciebie i Twoich potrzeb. Przyświecają nam wartości takie jak otwartość, koleżeńskość i pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy.
Możliwość pracy zdalnej
Możliwość pracy zdalnej: chcesz uniknąć uciążliwych dojazdów, a może łączysz pracę z innymi obowiązkami? W Greenfields możesz pracować także hybrydowo lub w trybie home-office
Elastyczne godziny pracy
Elastyczne godziny pracy: nie narzucamy Ci sztywnych ram czasowych co do godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy. Działaj wtedy, kiedy czujesz, że Twoja efektywność jest najwyższa.

Otwarte rekrutacje

Sprawdź stanowiska, na które aktualnie rekrutujemy:
Nie znalazłeś oferty pracy dla siebie, zostaw nam swoje CV.
×