Klienci Case studies

Case Studies naszych Klientów

Przedstawiamy kilka naszych przykładowych realizacji, z różnych obszarów marketingu internetowego. Sprawdź nasze portfolio i dowiedz się z jakimi efektami działamy.

11
lat
doświadczenia
361
zrealizowanych projektów
15
oferowanych usług

Case studies

Branże:
Helen Doron English
Helen Doron English to międzynarodowa sieć franczyzowa zajmująca się nauczaniem języka angielskiego naturalnym sposobem. Pierwszy oddział w Polsce powstał w 1998 roku, a obecnie sieć liczy ponad 200 placówek na terenie całej Polski, do których uczęszcza ponad 36 tysięcy uczniów.
Jubiler Łyko
Łyko to firma jubilerska z Wrocławia, która działa od 1989 roku. Obecnie w trzech jubilerskich salonach wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra oferuje ręcznie tworzoną biżuterię (również na indywidualne zamówienie), profesjonalne doradztwo, a także szeroki zakres usług złotniczych.
Ekob-TBA
Ekob-TBA Sp. z o. o. to firma ze Śląska oferująca biopreparaty do szamba, kanalizacji, oczyszczalni, a także ekologiczne środki czystości sprawdzające się w każdym nowoczesnym domu.
4challenge
4challenge – Agencja Wypraw Górskich znajdująca się we Wrocławiu, która oferuje profesjonalne i zorganizowane wyprawy do najdalszych zakątków globu. Są ekspertami w swojej branży, wyprawy górskie i trekkingi organizują od 2006 roku.
PCC-Cert
PCC-Cert Sp. z o. o. Sp. K. to nowoczesna organizacja z tradycjami. Spółka jest akredytowaną jednostką certyfikacyjną, zajmującą się m.in. certyfikacją systemów zarządzania.
WZSO
Warszawskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego S.A. (WZSO) to zespół specjalistów zapewniający kompleksową pomoc i wsparcie po amputacji kończyny. WZSO oferuje profesjonalny dobór i przygotowanie protez, a także opiekę nad swoimi pacjentami.
Depicare
Depicare to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie depilacji laserowej. Depicare działa na rynku warszawskim.
Catering-plastyczna.pl
Kawiarnia Plastyczna s.c. z siedzibą we Wrocławiu oferująca usługę cateringu dla firm czy na imprezy zorganizowane.
Zdrowa Krowa
Zdrowa Krowa to sieć restauracji, działająca w modelu franczyzowym. Obecnie lokale Zdrowej Krowy znajdują się już w 9 miastach w całej Polsce. Słyną z najwyższej jakości wołowiny, ręcznie robionych sosów i domowego wypieku bułek. Serwują także dania wegetariańskie i wegańskie, a nawet dania z kuchni keto&paleo.
Sente
Sente to stworzona w 2000 roku przez pasjonatów najnowszych technologii firma IT, projektująca i wdrażająca zaawansowane rozwiązania informatyczne z zakresu zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP), magazynem (WMS) i planowaniem produkcji (CRP). Współpracuje z klientami z wielu branż, m.in. e-commerce, retail, dystrybucyjnej i produkcyjnej. Sente rozwija platformę Teneum, która gromadzi w jednym narzędziu wszystkie procesy biznesowe funkcjonujące w danej firmie.
Załaduj więcej
Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu. Nasz doradca przygotuje ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Wyślij zapytanie
×