Firma O nas

O firmie

Greenfields istnieje od 2013 roku. Na przestrzeni lat pozostajemy na bieżąco z dynamicznie rozwijającą się dziedziną digital marketingu. Lubimy myśleć o SEO czy SEM jako o sporcie walki  - bo rozumiemy, że rzadko są punkty za drugie miejsce. Sami tworzymy nowe trendy i narzędzia. Wyznajemy zasadę Petera Druckera: "Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie". Jesteśmy pionierami lokalnego SEO.

Nasze wartości

W Greenfields jesteśmy dumni z naszych wartości, które przyświecają wykonywanej przez nas pracy. Jesteśmy kreatywni, niezależni i pozytywnie zmotywowani do działania. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami pracy. Dzięki temu doskonale wiemy, jak łączyć ze sobą rozmaite strategie marketingowe.
Wiedza i doświadczenie
Wiedza i doświadczenie to klucz do naszej efektywności. Posiadamy bogate zaplecze teoretyczne i wieloletnie doświadczenie budowane we współpracy z zaufanymi partnerami. Stawiamy bardzo duży nacisk na stały rozwój – nieustannie dokształcamy się, ponieważ sam e-marketing ulega ciągłym przemianom.
Odpowiedzialność
Odpowiedzialność: możesz mieć pewność, że powierzane nam zadania zrealizujemy poprawnie i w wyznaczonych terminach. Do każdego przedsięwzięcia podchodzimy z należytą skrupulatnością, ponieważ solidna etyka pracy jest dla nas bardzo ważna.
Wiarygodność
Wiarygodność: wszystkie nasze działania i rekomendacje opieramy na twardych danych. Stosujemy sprawdzone metody, odnosząc się do podobnych produktów, usług oraz rynków. Nie składamy obietnic niemożliwych do spełnienia. Zamiast nich preferujemy analityczne podejście, ponieważ szanujemy czas i pieniądze naszych klientów.
Zaangażowanie
Zaangażowanie: rozpoczęcie współpracy z każdym klientem poprzedza szczegółowa analiza jego potrzeb, celów oraz otoczenia biznesowego. Poczuwamy się do odpowiedzialności za biznes klienta. W przystępny sposób tłumaczymy skomplikowane kwestie i chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Dążymy do wieloletnich relacji biznesowych opartych na wzajemnym zaufaniu.
Teamwork
Teamwork: stale się rozwijamy, jednak jesteśmy średniej wielkości firmą, a nie korporacją – i taka też jest nasza mentalność. W stosunku do naszych klientów stawiamy na relacje partnerskie: oparte na dialogu, zaufaniu i życzliwości. Mamy więcej czasu na jednego klienta, co pozwala nam na większe zaangażowanie.
Transparentność
Transparentność: wyznaczamy realne cele i edukujemy naszych klientów. Opracowujemy oferty skrojone na miarę – mówimy wprost, co się da zrobić, co nie. Zawsze wiesz, ile i za co płacisz. Na każdym etapie projektu masz perspektywę tego, co będzie dziać się kilka kroków dalej. Dostosowujemy wyceny do branży, grupy docelowej i samej firmy, z którą współpracujemy.

Nasz zespół

Greenfields tworzy ponad 20 specjalistów wszystkich dziedzin digital marketingu. Stale się rozwijamy. Nasi eksperci: prowadzą zajęcia na uczelniach akademickich, wyszukują i wdrażają najbardziej aktualne trendy w światowym e-commerce czy prowadzą innowacyjne szkolenia. Korzystamy z zaawansowanej technologii, a jeśli nie ma dostępnych gotowych rozwiązań spełniających nasze kryteria, to tworzymy technologie, które pozwolą usprawnić nasze działania, tak jak stworzyliśmy własną aplikację do masowej obsługi i pozycjonowania Profili Firmowych Google - GreenfieldsLocal.
przemysław sienkiewicz greenfields
Przemysław Sienkiewicz
Przemysław Sienkiewicz
Lider Działu Sprzedaży/Co-owner
arkadiusz tyka greenfields
Arkadiusz Tyka
Arkadiusz Tyka
Lider Działu SEO/Co-owner
Barbara Baszak
Liderka Działu GBP
kacper kazimierczak greenfields
Kacper Kazimierczak
Kacper Kazimierczak
Koordynator Działu Sprzedaży
Piotr Pokrzywa
Piotr Pokrzywa
Piotr Pokrzywa
Ekspert ds. Analityki / SEO
kacper paluch greenfields
Kacper Paluch
Kacper Paluch
Specjalista ds. Analityki / SEO
klaudia dardas greenfields
Klaudia Dardas
Klaudia Dardas
Specjalistka ds. GBP
Kaja Gontarz
Kaja Gontarz
Młodsza specjalistka ds. ADS/GBP
Specjalista ds. ADS / GMB
Karol Bilski
Karol Bilski
Specjalista ds. ADS / GBP
placeholder avatar
Dominika Chlebowska
Asystentka biurowa
bartłomiej środa greenfields
Bartłomiej Środa
Bartłomiej Środa
Specjalista ds. SEO
klaudia marciniak greenfields
Klaudia Marciniak
Klaudia Marciniak
Młodsza specjalistka ds. GBP
placeholder avatar
Krzysztof Dąbrowski
Krzysztof Dąbrowski
Specjalista ds. SEO
lukasz toczynski greenfields
Łukasz Toczyński
Łukasz Toczyński
Specjalista ds. SEO
placeholder avatar
Maciej Miklaszewski
Maciej Miklaszewski
Specjalista ds. GBP
placeholder avatar
Maciej Wentland
Maciej Wentland
Koordynator Działu Sprzedaży
Weronika Moździerz
Weronika Moździerz
Specjalistka ds. Content Marketingu
oliwa nowakowska greenfields
Oliwia Nowakowska
Oliwia Nowakowska
Młodsza specjalistka ds. GBP
placeholder avatar
Michał Krupa
Michał Krupa
Młodszy specjalista ds. SEO
Natalia Leśniak
Natalia Leśniak
Młodsza specjalistka ds. GBP

Certyfikaty i osiągnięcia

Stawiamy duży nacisk na stały rozwój, dlatego nieustannie dokształcamy się, ponieważ sam e-marketing ulega ciągłym przemianom.
Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu. Nasz doradca przygotuje ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Wyślij zapytanie
×
arrow-right