Co to jest wizytówka Google Moja Firma?

Co to jest wizytówka Google Moja Firma

Wizytówki Google Moja Firma to obecnie jedno z najtańszych źródeł pozyskania Klienta w Google. Powyższe wideo o Google My Business rozpoczyna merytoryczny cykl filmów o wizytówkach Google, w których dzielimy się naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w ich pozycjonowaniu.

Oglądając powyższy film dowiesz się, jaka jest odpowiedź na pytania:

  • czym są wizytówki Google?
  • jaką pełnią funkcję?
  • jak wysoka jest skuteczność pozycjonowania w mapach Google?

Wizytówka Google Moja Firma to mini-strona internetowa, która ma w sobie ogromny potencjał. Od Ciebie zależy, jak go wykorzystasz. Twój potencjalny Klient może znaleźć tam opis Twojej firmy, oferowane produkty lub usługi wraz z cennikiem, opinie od byłych Klientów, trasę dotarcia, dane kontaktowe i wiele innych. Wizytówka Google oferuje wszystkie niezbędne informacje na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu Klient będzie mógł szybciej nawiązać z Tobą kontakt.

Około 90% firm zaniedbuje swoje wizytówki Google. Dzięki bardzo niewielkiej konkurencji, możesz osiągnąć wysokie pozycje w krótkim czasie!

Oprócz pozyskanych Klientów, dzięki Google My Business możesz kreować pozytywny wizerunek Twojej marki. Gdy zadbasz o oceny, wpisy, czy zdjęcia, potencjalny Klient łatwiej zainteresuje się Twoją firmą i wyrobi sobie o niej pierwsze dobre wrażenie - a jak wiemy, pierwsze wrażenie jest najważniejsze!

Wizytówki Google Moja Firma są bardzo proste i intuicyjne. Google cały czas je rozwija - ulepszając obecne i dodając nowe funkcjonalności - dzięki czemu coraz więcej osób z nich korzysta, między innymi przy wyszukiwaniu lokalnych usług.

Więcej powodów, dla których powinieneś zacząć prowadzić wizytówkę swojego biznesu, znajdziesz w powyższym wideo.

Po więcej wartościowej treści na temat wizytówek Google My Business, analityki internetowej, oraz SEO zapraszamy Cię na nasz kanał na YouTube. Podpowiemy Ci co zrobić, aby jako firma zajmować wysokie pozycje w wyszukiwarce!

Jeśli już teraz nasunęły Ci się pytania na temat pozycjonowania na mapach Google, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli jak najszybciej rozwiać Twoje wątpliwości.

Chcesz rozwinąć swój Profil Firmy w Google? Napisz do nas!

×