Helen Doron English

Nazwa firmy: Helen Doron English
Strona WWW:  helendoron.pl
Branża:
Opis: Helen Doron English to międzynarodowa sieć franczyzowa zajmująca się nauczaniem języka angielskiego naturalnym sposobem. Pierwszy oddział w Polsce powstał w 1998 roku, a obecnie sieć liczy ponad 200 placówek na terenie całej Polski, do których uczęszcza ponad 36 tysięcy uczniów.
57.65
%
wzrostu liczby fraz kluczowych w TOP3
80.76
%
wzrostu liczby fraz kluczowych w TOP10
50.32
%
wzrostu liczby fraz kluczowych w TOP50

Cel naszych działań

Podejmując współpracę, naszym celem było poprawienie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania, a także zwiększenie konwersyjnego ruchu organicznego na stronie. Założeniem tych działań było uzyskanie większej ilości potencjalnych klientów.

Działania Greenfields dla Helen Doron English

Z Helen Doron English współpracujemy już blisko 2 lata. Nasze działania skupiają się głównie na optymalizacji strony pod kątem SEO oraz ciągłym rozbudowywaniu treści na blogu.

Cyklicznie zajmujemy się m.in. przygotowywaniem wytycznych content do postów na bloga, monitorowaniem parametrów SEO oraz opieką nad Google Analytics.

Dzięki, co ważne, bliskiej i systematycznej pracy z Klientem udaje nam się tworzyć jakościowe treści na czasie. Stworzyliśmy wpisy na bloga, które wpasowują się w trendy wyszukiwań, w efekcie czego znajdują się na najwyższych pozycjach i generują dużą liczbę wyświetleń. Przykładem takich wpisów są Życzenia walentynkowe po angielsku – zaskocz swoją drugą połówkę! oraz Jak wymawiać i zapamiętać dni tygodnia po angielsku? (np. wspomniana fraza “dni tygodnia po angielsku” jest wyszukiwana 45 tysięcy razy w ciągu miesiąca)

Dni tygodnia po angielsku - Helendoron

Źródło: Google

Wygenerowały one duże wyświetlenia w wyszukiwarce: 

Dni tygodnia po angielsku - Google Analytics

Źródło: Google Analytics

Osiągnięte efekty

Porównując dane sprzed rozpoczęcia współpracy, odnotowaliśmy spory wzrost ilości fraz kluczowych w TOP 3, TOP 10 i TOP 50 wyników wyszukiwań:

57.65% wzrostu liczby fraz kluczowych w TOP3,

80.76% wzrostu liczby fraz kluczowych w TOP10,

50.32% wzrostu liczby fraz kluczowych w TOP50.

Widoczność w Senuto - Helendoron

Liczba fraz kluczowych w TOP 10 od 1.09.2022 do 18.04.2023, Źródło: Senuto

W wyniku naszych działać zwiększyła się widoczność witryny w porównaniu do roku poprzedniego.

Widoczność w Google Search Console - Helendoron

Łączna liczba wyświetleń witryny w wyszukiwaniach rok do roku, źródło: GSC

Podsumowując nasze działania związane z pozycjonowaniem strony helendoron.pl i przygotowaniem contentu przyniosła naszemu klientowi widoczność, jakiej do tej pory serwis ten jeszcze nie osiągnął. Oczywiście musimy podkreślić, że współpraca jest niezwykle owocna również ze względu na zaangażowanie i szybką reakcję pracowników szkoły językowej Helen Doron English. Wiemy, że przedstawione wyniki są efektem dobrej współpracy :).

×