WZSO

Nazwa firmy: WZSO
Strona WWW:  www.wzso.pl
Branża:
Opis: Warszawskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego S.A. (WZSO) to zespół specjalistów zapewniający kompleksową pomoc i wsparcie po amputacji kończyny. WZSO oferuje profesjonalny dobór i przygotowanie protez, a także opiekę nad swoimi pacjentami.
222
%
wzrostu liczby użytkowników
182
%
wzrostu liczby sesji

Opis Klienta

Warszawskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego S.A. (WZSO) to zespół specjalistów zapewniający kompleksową pomoc i wsparcie po amputacji kończyny. WZSO oferuje profesjonalny dobór i przygotowanie protez, a także opiekę nad swoimi pacjentami.

Stan pierwotny

Rozpoczynając współpracę z WZSO pod koniec 2019 roku, zastaliśmy serwis z przeciętną widocznością, który nie był zoptymalizowany. W TOP 10 znajdowało się około 65 fraz. Dogłębna analiza serwisu pokazała jego największe mankamenty:

  • brak podstawowej optymalizacji,
  • niewielka ilość treści,
  • kanibalizacja treści.

W pierwszym etapie przygotowaliśmy pakiet zaleceń optymalizacyjnych, który następnie wdrożyliśmy.

Cel

Zwiększenie ruchu organicznego oraz widoczności strony (mierzonej zewnętrznymi narzędziami), czego skutkiem było pozyskanie nowych Klientów.

Działania

Pierwszym krokiem było przeprowadzenie analizy całego serwisu. Zidentyfikowaliśmy podstawowe błędy - zarówno techniczne, jak i te związane z kanibalizacją fraz kluczowych. Przygotowaliśmy pełny pakiet zaleceń, który następnie stopniowo wdrożyliśmy. W kolejnych etapach współpracy skupiliśmy się na tworzeniu treści i działaniach contentowych, które pozwoliły nam dotrzeć do nowych grup odbiorców.

Efekty

trend widoczności serwisu wzso

Trend widoczności serwisu WZSO

przyrost widoczności serwisu wzso nowi użytkownicy

Przyrost widoczności strony - nowi użytkownicy

Efekty naszej współpracy przyniosły wielokrotne zwiększenie widoczności serwisu. W samym 4 kwartale 2020 roku osiągnęliśmy ponad 200% wzrostu nowych użytkowników z ruchu organicznego.
Ponadto dzięki szeregowi działań nastąpił wzrost widoczności:

  • w TOP 10 z 65 do prawie 210 fraz
  • w TOP3 z około 15 do 87 fraz.
frazy na pozycji top10 senuto

Frazy na pozycji TOP10

×