LOKALNE SEO – dla salonu masażu

lokalne SEO dla salonu masażu

Dlaczego warto przeprowadzać pozycjonowanie lokalne?

Jest to kluczowa strategia prowadząca do zwiększenia popularności firmy w rankingach Google ze względu na teren, na którym się znajduje. Ilość gabinetów masażu stale wzrasta, warto więc zadbać o to, aby wyróżnić się na tle innych firm we Wrocławiu.

ZWIĘKSZYMY PRESTIŻ TWOJEGO GABINETU

Sprawimy, że pacjenci zainteresują się Twoją ofertą oraz że dzięki nam ich ilość w Twoim gabinecie znacznie wzrośnie. Jak to zrobimy? Przeprowadzimy pozycjonowanie lokalne Twojej firmy.

HASŁA KLUCZOWE

Kluczem do sukcesu są odpowiednio dobrane hasła. Nie trzeba wtedy konkurować z gabinetami masażu znajdującymi się w całym kraju, ale skoncentrować się wyłącznie na lokalnym rynku. Skupienie się na używaniu słów związanych z lokalizacją pozwoli Ci dotrzeć do pacjentów, którzy na pewno będą mogli skorzystać z Twojej oferty (przeszkodą nie będzie odległość). Proponujemy również zwrócić uwagę na frazy z długiego ogona, np.: masaż pleców Wojszyce. Masz bogatą ofertę zabiegów i usług? Pochwal się tym dodając odpowiednie hasła lokalizacyjne takie jak:

  • masaż relaksacyjny Wrocław – 590 wyszukań miesięcznie
  • masaż gorącymi kamieniami – 1300 wyszukań miesięcznie
  • drenaż limfatyczny – 6600 wyszukań miesięcznie
  • masaż pleców Wrocław – 70 wyszukań miesięcznie

gabinet masazu leczniczego seo lokalne

Jaki jest efekt?

W oczy od razu rzucają się wizytówki trzech gabinetów. Statystyki pokazują, że większość osób wyszukuje firm lokalnych. Wzrost widoczności lokalnej bezpośrednio wpływa na zainteresowanie naszą firmą, przez co wzrasta ilość zapytań ofertowych, a docelowo sprzedaż. Naszymi Klientami będą osoby z naszej danej dzielnicy lub miasta, co zwiększa szanse na skuteczną sprzedaż.

 

Poznaj naszą ofertę pozycjonowania wizytówki TUTAJ

WIZYTÓWKA W MAPACH GOOGLE

Chcesz, aby pacjenci w łatwy sposób mogli uzyskać wszystkie kluczowe informacje dotyczące Twojego gabinetu? Jeśli tak, to założymy lub zoptymalizujemy dla Ciebie wizytówkę w Mapach Google. Umieścimy w niej dokładny adres gabinetu, wszelkie numery kontaktowe, adres strony internetowej, jak również aktualne godziny otwarcia i inne elementy wpływające na ranking w Google.

LINKOWANIE

Fachowo nazywane link buildingiem, polega na pozyskiwaniu najlepszych jakościowo linków pozycjonujących. Dzięki nim wzrastać będzie pozycja Twojej firmy w wyszukiwarkach Google. A to jest naszym głównym celem.

JAK PRZYCIĄGNĄĆ WZROK?

Wszyscy lubimy piękne fotografie, estetyczne grafiki. Warto więc zadbać o to, aby pokazać pacjentom swój gabinet jak najlepiej. Umieszczenie zdjęć przedstawiających fachowy sprzęt, kadrę dbającą o ich zdrowie, jak również cennika zabiegów pozwoli na przyciągnięcie większej ilości pacjentów właśnie do Twojego gabinetu. Korzystne jest również dodanie w grafice atrybutów „alt” i haseł związanych z lokalizacją.

ZAWARTOŚĆ STRONY INTERNETOWEJ

Konkretny opis świadczonych zabiegów, ich ceny, jak również opinie od zadowolonych pacjentów powinny być przedstawione w sposób czytelny i estetyczny. Zdrowie jest najważniejsze, tak więc trzeba zadbać o to, aby pacjenci czuli, że mogą Ci zaufać. Pomocne będzie dodanie fotografii przedstawiających Twoje szkolenia, nagrody czy certyfikaty.

BUZZ MARKETING I REKLAMY ADS

Czy jest coś bardziej korzystnego dla Twojej firmy niż odpowiednia reklama? Warto umieszczać rekomendacje o swoim gabinecie na portalach społecznościowych i prosić o ich udostępnianie, zadbać o pozytywne opinie od korzystających już z usług pacjentów i umieszczanie ich na swojej stronie. Korzystne jest połączenie wizytówki utworzonej w Mapach Google z aplikacją Ads.

UŁATWIENIA DLA PACJENTÓW

Pierwszym krokiem jest dostosowanie swojej strony to urządzeń mobilnych. Dzięki temu pacjent może w dogodnym dla siebie czasie i miejscu przejrzeć interesujące go informacje, jak również skontaktować się z Twoim gabinetem. Terminarz zabiegów on-line – to ułatwienie również dla Ciebie. Pacjent wybiera zabieg i termin, który go interesuje bez wychodzenia z domu.

Umów się na spotkanie w naszej firmie!

Potrzebujesz wsparcia w zakresie lokalnego SEO? Napisz do nas!

×