Asystent zarządu

Wrocław (stacjonarnie)
Praca biurowa

Poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta Zarządu. Oferujemy pracę około 20-osobowym zespole oraz wiele możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Główne obowiązki Asystenta Zarządu będą obejmowały:

  • Organizacja pracy biura Zarządu
  • Planowanie i koordynacja spotkań, delegacji oraz podróży służbowych
  • Tworzenie prezentacji, notatek i raportów
  • Obsługa korespondencji i telefonów
  • Wspieranie Zarządu w prowadzeniu projektów
  • Monitorowanie i koordynacja działań w firmie
  • Wsparcie przy innych zadaniach administracyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku administracyjnym (mile widziane)
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji
  • Znajomość obsługi programów biurowych (MS Office, narzędzia Google)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenie/B2B - w zależności od preferencji w Agencji SEO/SEM Greenfields. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz regularne wyjścia integracyjne. Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pracę w międzynarodowym środowisku oraz luźną atmosferę pracy.