Marketing manager

Wrocław (lub zdalnie)
Marketing

Poszukujemy doświadczonego Marketing Managera, który dołączy do naszego zespołu. Jesteśmy innowacyjną agencją marketingową, specjalizującą się w SEO i prowadzeniu Profili Google, która stale się rozwija i potrzebuje osoby, która pomoże nam w dalszym rozwoju naszej marki.

Główne obowiązki Marketing Managera będą obejmować:

  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej
  • Zarządzanie kampaniami reklamowymi, w tym kampaniami Google Ads, social media i kampaniami e-mailingowymi
  • Analiza i monitorowanie rynku, trendów, zachowań klientów i działań konkurencji
  • Współpraca z zespołem kreatywnym i sprzedażowym w celu opracowania kampanii i działań marketingowych
  • Monitorowanie i raportowanie wyników działań marketingowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Marketing Managera (min. 1 rok)
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi analitycznych i reklamowych, w tym Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, kampanie e-mailingowe
  • Zdolność do tworzenia i realizacji strategii marketingowych
  • Umiejętności przywódcze i zdolność do zarządzania zespołem
  • Umiejętność analitycznego myślenia, badania rynku i monitorowania trendów
  • Komunikatywność, organizacja i samodzielność w podejmowaniu decyzji

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/zlecenie/B2B - w zależności od preferencji. Atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń oraz pracy zdalnej. Regularne integracje zespołu i swobodną atmosferę pracy (preferujemy komunikację per “Ty” 😉)