Pełna integracja Yoast z Elementorem – aktualizacja wtyczki Yoast SEO

Pełna integracja Yoast z Elementorem

Elementor i Yoast SEO plasują się na podium w kategorii najbardziej funkcjonalnych wtyczek na WordPress. Narzędzia te są wykorzystywane do tworzenia profesjonalnych stron internetowych. Elementor pozwala na budowanie witryn, natomiast Yoast SEO jest to doskonała wtyczka służąca do redagowania wysokiej jakości treści.

Do tej pory połączenie Yoast SEO i Elementora nie zgrywało się ze sobą. Na szczęście najnowsza aktualizacja wtyczki Yoast SEO 15.4 pozwala na pełną integrację z Elementorem, dzięki czemu optymalizowanie stron i tworzenie treści będzie jeszcze łatwiejsze. Korzystanie z tego udogodnienia jest bardzo intuicyjne. Nowe narzędzie dostępne jest w bocznym pasku menu w Elementorze, by je otworzyć, wystarczy wybrać pozycję “Yoast SEO”.

Warto zauważyć, że nie jest wymagane konto Premium, by skorzystać z tej aktualizacji, ponieważ Yoast SEO Elementor jest w pełni darmowe dla każdego użytkownika platformy WordPress. Natomiast jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem droższego pakietu, masz możliwość korzystania z nowych przydatnych opcji, takich jak: sugestie linków, propozycje fraz kluczowych czy podglądy społecznościowe.

 

Integracja wtyczki Yoast SEO z Elementorem

Integracja wtyczki Yoast SEO z Elementorem

Potrzebujesz wsparcia w technicznym SEO? Napisz do nas!

×