Klienci Referencje

Referencje od naszych Klientów

Nic tak nie świadczy dobrze o firmie, jak referencje udzielone od jej Klientów. Utwierdzają nas one w przekonaniu, że to, co robimy, robimy dobrze.

11
lat
doświadczenia
361
zrealizowanych projektów
15
oferowanych usług
Segafredo

Współpracę z Greenfields rozpoczęliśmy w maju 2021 roku. Podczas ostatnich 19 miesięcy działań zrealizowaliśmy szereg optymalizacji, zarówno technicznych, jak i w zakresie contentu. Zgodnie z zaleceniami Greenfields zmodyfikowaliśmy strukturę witryny w obszarze stron produktowych, co bezpośrednio przyczyniło się do zwiększenia widoczności serwisu. Pierwszy rok współpracy zaowocował zwiększeniem widoczności naszej strony w TOP10 o ponad 75%.

Zobacz dokument

Referencje

Branże:
Konsumenckie upadłości
Zobacz dokument
Pracownicy firmy wykazują się profesjonalizmem, solidnością, rzetelnością bazującą na ogromnym doświadczeniu, umiejętnością współpracy, elastycznością, terminowością oraz wielką dbałością o interes klienta.
Zobacz więcej
Chciałabym serdecznie polecić wszystkim współpracę z Agencją Reklamową Greenfields.
Pracownicy firmy wykazują się profesjonalizmem, solidnością, rzetelnością bazującą na ogromnym doświadczeniu, umiejętnością współpracy, elastycznością, terminowością oraz wielką dbałością o interes klienta.
Ponadto kontakt z pracownikami firmy jest doskonały. Zawsze służą rada i wsparciem, a także zrozumieniem. Kontakt zawsze następuje w szybkim czasie. Korzystałam z wielu firm działających na rynku w tej branży i firmę Greenfields uważam za najlepszą z najlepszych w swojej dziedzinie.
MAD finanse
Zobacz dokument

Przez te kilka Lat udowodnili, że są specjalistami w obszarze Profili Google. Współpraca przebiega wzorowo, specjaliści dbają o regularne publikowanie wysokiej jakości treści, aktualizację danych wg. potrzeby, a przede wszystkim zatroszczyli się o sekcję opinii. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z prowadzenia działań na Profilach Google przez agencję, dlatego w 2021 roku rozszerzyliśmy współpracę o pozycjonowanie strony internetowej.

Zobacz więcej

Współpraca z firmą Greenfields rozpoczęła się w listopadzie 2019 r. w obszarze wizytówek Google. Firma Greenfields zajmuje się obsługą naszych lokalizacji na terenie Polski oraz Niemiec.

Przez te kilka Lat udowodnili, że są specjalistami w obszarze Profili Google. Współpraca przebiega wzorowo, specjaliści dbają o regularne publikowanie wysokiej jakości treści, aktualizację danych wg. potrzeby, a przede wszystkim zatroszczyli się o sekcję opinii. Każdy klient mojej firmy, który zamieści opinię na moich wizytówkach otrzymuje odpowiedź, dzięki czemu wizerunek mojej firmy jest na bieżąco monitorowany. Dzięki comiesięcznym raportom możemy sprawnie monitorować efekty pracy Zespołu na wszystkich Profilach.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z prowadzenia działań na Profilach Google przez agencję, dlatego w 2021 roku rozszerzyliśmy współpracę o pozycjonowanie strony internetowej. W tym obszarze współpraca również przebiega wzorowo.

Polecam współpracę z firmą Greenfields każdemu, kto chciałby swój marketing rozwinąć o dodatkowe możliwości na zdobywanie klientów takie jak pozycjonowanie wizytówki oraz strony internetowej.

credit agricole logo
Credit Agricole
Zobacz dokument

Z przyjemnością możemy polecić Greenfields, jako partnera posiadającego unikatową wiedzę z zakresu Google Business Profile. Niezwykle cenimy ich zaangażowanie, indywidualne podejście do klienta oraz stałą komunikację. Proaktywne podejście z ich strony pozwoliło nam osiągnąć założone cele i osiągnąć pozycję lidera w tym kanale.

Zobacz więcej

Z Greenfields pod kątem zarządzania obszarem Google Business Profile współpracujemy od 2019 r. Działania rozpoczęliśmy od optymalizacji wszystkich profili naszych placówek bankowych, aby móc je obsługiwać efektywnie z jednego miejsca i skutecznie zarządzać komunikacją sieci na terenie całego kraju. Naszym głównym celem było uspójnienie wizerunku w sieci i zminimalizowanie ryzyka pojawienia się błędnych informacji, dzięki centralnemu zarządzaniu

Dzięki przyjętej strategii i regularności działań na wszystkich profilach banku

  • wzmocniliśmy komunikację z naszymi klientami i zadbaliśmy o bieżącą obsługę napływających z ich strony zapytań dotyczących naszych produktów firmowych
  • uporządkowaliśmy sekcję opinii i zadbaliśmy o regularny ich monitoring, aby zapewnić naszym klientom szybki czas odpowiedzi. Dzięki temu budujemy więź z naszymi klientami, zapewniając ich, że wszelkie pytania czy wątpliwości przez nasz zespół analizowane i wykorzystywane do ulepszenia naszych usług,
  • zwiększyliśmy widoczność całej sieci w ramach wyników lokalnych w wyszukiwarce, aby być jeszcze bliżej naszych klientów również w tym kanale, zbudowaliśmy mechanizmy pozwalające konwertować pozyskiwany ruch
  • dzięki Google Business Profile zyskaliśmy dodatkowy kanał, w którym możemy promować aktualne oferty banku
  • dzięki centralnemu zarządzaniu w łatwy i szybki sposób jesteśmy w stanie informować naszych klientów o aktualnych godzinach otwarcia naszych oddziałów

Greenfields zadbało o stronę techniczną profili, której odpowiednia optymalizacja i spójność wpływa na widoczność w wyszukiwarce i mapach Google. Zespół Greenfields wyszedł naprzeciw naszym potrzebom w zakresie sprawnej obsługi i optymalizacji czasu poświęcanego na obsługę setek profili naszej sieci

Dzięki wykorzystaniu aplikacji Greenfields LOCAL do obsługi sieci firm w Google Business Profile możemy osiągać wyznaczane cele i rozwijać w usystematyzowany sposób ten kanał promocji firmy

Z przyjemnością możemy polecić Greenfields, jako partnera posiadającego unikatową wiedzę z zakresu Google Business Profile. Niezwykle cenimy ich zaangażowanie, indywidualne podejście do klienta oraz stałą komunikację. Proaktywne podejście z ich strony pozwoliło nam osiągnąć założone cele i osiągnąć pozycję lidera w tym kanale.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy! Dopasujemy ofertę na działania marketingowe do Twojego biznesu.


Greenfields Sienkiewicz Spółka Komandytowa
Ślężna 148
53-111 Wrocław
Maciej Wentland
Business Development Director
Formularz kontaktowy
×