Klienci Referencje

Referencje od naszych Klientów

Nic tak nie świadczy dobrze o firmie, jak referencje udzielone od jej Klientów. Utwierdzają nas one w przekonaniu, że to, co robimy, robimy dobrze.

11
lat
doświadczenia
361
zrealizowanych projektów
15
oferowanych usług
Segafredo

Współpracę z Greenfields rozpoczęliśmy w maju 2021 roku. Podczas ostatnich 19 miesięcy działań zrealizowaliśmy szereg optymalizacji, zarówno technicznych, jak i w zakresie contentu. Zgodnie z zaleceniami Greenfields zmodyfikowaliśmy strukturę witryny w obszarze stron produktowych, co bezpośrednio przyczyniło się do zwiększenia widoczności serwisu. Pierwszy rok współpracy zaowocował zwiększeniem widoczności naszej strony w TOP10 o ponad 75%.

Zobacz dokument

Referencje

Branże:
ALLboards
Zobacz dokument

Widoczność sklepów w organicznych wynikach wyszukiwania Google jak i ruch na stronie w ciągu 10 miesięcy wzrosły o kilkaset procent w porównaniu do miesiąca rozpoczęcia współpracy. Chcielibyśmy podkreślić, że współpraca z Greenfields jest bardzo komfortowa.

Zobacz więcej

Współpracę z Greenfields rozpoczęliśmy w marcu 2022 roku od naszego francuskiego serwisu https://boutique-allboards.fr/. Miesiąc później zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy na pozycjonowanie drugiej naszej platformy, tym razem niemieckojęzycznej https://magnettafeln.de/.

Widoczność sklepów w organicznych wynikach wyszukiwania Google, jak i ruch na stronie w ciągu 10 miesięcy wzrosły o kilkaset procent w porównaniu do miesiąca rozpoczęcia współpracy. Chcielibyśmy podkreślić, że współpraca z Greenfields jest bardzo komfortowa. Wymiana informacji jest niezwykle
szybka, pracownicy wychodzą z własnymi sugestiami dotyczącymi serwisu, które często wychodzą nawet poza zakres umowy. Dzięki wzrostowi widoczności znacznie zwiększył się ruch na stronach. Wybranie Greenfields to bardzo trafny wybór, szczególnie w aspekcie pozycjonowania e-commerce na
rynkach zagranicznych.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy! Dopasujemy ofertę na działania marketingowe do Twojego biznesu.


Greenfields Sienkiewicz Spółka Komandytowa
Ślężna 148
53-111 Wrocław
Maciej Wentland
Business Development Director
Formularz kontaktowy
×