Greenfields Local – narzędzie likwidujące problemy masowej obsługi Profili Firmy w Google

Odpowiadamy na realne potrzeby związane z obsługą sieci Profili Google

Wiemy, jak rozwiązać Twoje problemy z zarządzaniem Profilami Firmowymi Google (wcześniej wizytówki Google).

Pewnie już wiesz, że technologia w postaci dostępnych narzędzi online nie wystarczy do pozycjonowania lokalnego czy skutecznego zarządzania treściami dużych zbiorów Profili Firmowych Google. Wynika to z kilku faktów:

 1. Usługa Profile Firmowe Google stale ewoluuje. Co chwilę pojawiają się kolejne nowości i kolejne wymagania, które musisz spełnić.
 2. Na dodatek każdy użytkownik internetu może edytować Twoje Profile i zmieniać treści, o których aktualność, spójność i estetykę walczysz w pocie czoła.
 3. To wszystko podlane sosem z mało responsywnego Supportu Google.

Tu konieczne jest kompleksowe podejście, które łączy sprawnie działającą aplikację (Greenfields Local) i kompleksowe wsparcie naszego kompetentnego zespołu. Dostarczamy kompletną usługę i dowozimy efekt.

Przeczytaj, jak zyskać na naszym wsparciu i osiągnąć wyznaczone cele.

 

Nasza skuteczność wynika z wieloletniego doświadczenia z pracy z liderami rynku

logo klientow greenfields

Klienci Greenfields

Codziennie i od lat obsługujemy dziesiątki tysięcy Profili Firmowych liderów wielu branż: bankowej, leasingowej ubezpieczeniowej, restauracyjnej, medycznej, handlowej i wielu innych.  Dysponujemy wachlarzem sprawdzonych rozwiązań i procedur skutecznych w każdej z nich. Doświadczenie i dane statystyczne gromadzimy od lat.

Wiemy jak dzięki Profilom:

 • efektywnie zapanować nad spójną komunikacją w kanale Profil,
 • utrzymać wysoką estetykę i podnieść ranking,
 • zwiększyć sprzedaż i ruch w placówkach (ROPO),
 • utrzymywać stale aktualne dane na tysiącach profili, oraz jak sprawnie i dynamicznie je aktualizować,
 • budować kaloryczne zapytania B2B, NAP w usługach finansowych.

Wiemy, jak sieci restauracji mogą radzić sobie z nieapetycznymi fotografiami, a sieci kurierskie mogą utrzymywać aktualne dane teleadresowe setek punktów. Mamy gotowe rozwiązania i procesy dla każdej branży. Z naszą technologią i zespołem możesz oczekiwać pewnych efektów takich jak:

 • zwiększenie sprzedaży online,
 • obniżenie kosztów reklamy, czy
 • zwiększenie trafficu w punktach fizycznych.

Nasze know-how jest wsparte autorskim narzędziem online do masowej obsługi Profili

Naszym celem od zawsze było sprawniejsze i sprytniejsze osiąganie wyznaczonych celów, dlatego stworzyliśmy platformę Greenfields Local. Dzięki jej przemyślanym funkcjonalnościom zyskujemy na efektywności i czasie.

Nasz zespół praktyków stworzył aplikację na własne potrzeby, ponieważ nie znaleźliśmy na rynku narzędzia, które gwarantowałoby skuteczność, elastyczność i płynność działania. Tym samym dostępne narzędzia nie mogły dostarczyć efektów, których sami oczekiwaliśmy.

Część funkcjonalności naszej aplikacji może być udostępniania bezpośrednio naszym klientom. Sami pracujemy dla naszych partnerów z wykorzystaniem autorskiego narzędzia, więc musi zawsze być 100% aktualna i sprawna, a także odpowiadać na nowe potrzeby.

Każdy z klientów ma inne potrzeby, dlatego Greenfields Local i jego funkcjonalności możemy dostosowywać indywidualnie, wyciskając z technologii jak najwięcej.

Naszą przewagą jest specjalistyczna wiedza z zakresu SEO i lokalnego SEO, co dodatkowe podnosi nasze kompetencje i stawia nas ponad konkurencją. Twój projekt wspiera nie tylko zespół od aplikacji o pozycjonowania na mapach, ale także i dział SEO.

Kluczowe przewagi naszej obsługi połączone z aplikacją to:

 • odciążenie Twojego zespołu z uciążliwych zadań,
 • drastyczne skorcenie czasu realizacji kluczowych zadań o roboczogodziny, a nawet dni,
 • poprawienie procesu aktualizacji najważniejszych informacji i dystrybucji treści marketingowych,
 • pozbycie się problemu kontaktu z Supportem Google i naprawiania błędów.

Kluczem realizacji celów jest narzędzie w rękach zespołu praktyków.

Możliwość dostosowania funkcjonalności aplikacji i procesów do specyficznych potrzeb różnych firm

Aplikacja Greenfields Local rozwija się wraz z naszymi klientami i w odpowiedzi na ich wyjątkowe potrzeby. Stale zwiększamy ilość przełomowych funkcjonalności, które mogą przydać się także Twojej sieci. Chętnie wsłuchamy się w Twoje potrzeby i poszukamy odpowiedzi.

Stałe wsparcie IT

Naszym priorytetem jest zawsze aktualna i sprawna aplikacja, która usprawnia obsługę Profili. Zmieniające się zalecenia i API Google wymagają od naszego zespołu IT regularności i testowania wdrażanych aktualizacji w praktyce. Nasz zespół IT jest w stałym kontakcie z klientami.

Narzędzie i zespół –  tandem, który dba o Twoją markę w lokalnych wynikach wyszukiwania

Zespół specjalistów w zakresie obsługi Profili Firmy w Google jest esencją skutecznego pozycjonowania lokalnego (w SERP i na mapach). Możesz mieć najlepsze narzędzie, ale to wiedza i wsparcie teamu, który zapewnia pomoc i obsługuje kluczowe zadania na Twoich Profilach, przynoszą wymierne rezultaty.

”Sprawdzone procesy” to słowo klucz

Wiemy, jak postępować w przypadku różnych zadań i problemów, które mogą pojawić się z dnia na dzień. W codziennej obsłudze Profili możesz spotkać się z problemami technicznymi po stronie Google, ze zbyt dużą ilością nowych opinii czy zdjęć od użytkowników, które przerastają Twoje możliwości szybkiego reagowania. Każdy z tych przypadków ma odzwierciedlenie w procedurach, które nasz zespół testował i skutecznie wdrożył na przestrzeni ostatnich lat.

Podsumowanie

Wybór odpowiedniego zespołu do obsługi Profili Google przynosi konkretne korzyści w postaci nowatorskiego pozycjonowania na mapach, w poprawie estetyki, wizerunku i customer service oraz w zwiększeniu ilości klientów na stronie czy w fizycznych lokalizacjach.

Wiedząc, co możesz zyskać Ty i Twoja sieć, wykonaj pierwszy krok – wyślij do nas wiadomość i rozwiąż wszystkie problemy z masowym zarządzaniem Profili.

Potrzebujesz wsparcia w administracji wielu Profili w Google? Napisz do nas!

×