Koniec z czekami AdSense - to już pewne!

koniec z czekami Google AdSense

Przepływ gotówki na konta z AdSense

Czek Adsense Potwierdziły się nasze doniesienia o wprowadzeniu do Polski systemu polegającego na przepływie gotówki na konta bankowe jako formie wynagrodzenia za przychody z reklam AdSense.

Udało się nam zweryfikować konto bankowe. Aby potwierdzić właściciela konta, należało podać kwotę widniejącą na otrzymanej testowej wpłacie. Można więc już być pewnym, że usługa działa w naszym kraju.

Wpłata przyszła z Irlandii, dokładnie z BFS finance Ltd. firmy, która prawdopodobnie będzie obsługiwała wpłaty do Polski. Od teraz bez problemu można ustawić Typ płatności na elektroniczny transfer środków i zakończyć swoją przygodę w czekami. Elektroniczny transfer środków jest realizowany w walucie „nowy złoty polski”.

Nie wszystkie konta mają jednak do wyboru opcję płatności internetowych. Wygląda więc na to, że usługa w wersji Beta nie jest dostępna dla wszystkich użytkowników AdSesne.

Nie zmienia to jednak faktu, że ta opcja w Polsce już działa i w przyszłości dostęp do niej będą mieli wszyscy. Teraz można więc zablokować przysyłanie czeków i poczekać do uruchomienia Elektronicznego transferu środków w pełnej wersji.

http://www.google.com/adsense/

Potrzebujesz wsparcia w pozycjonowaniu strony? Napisz do nas!

×