Catering-plastyczna.pl

Nazwa firmy: Catering-plastyczna.pl
Strona WWW:  catering-plastyczna.pl
Branża:
Opis: Kawiarnia Plastyczna s.c. z siedzibą we Wrocławiu oferująca usługę cateringu dla firm czy na imprezy zorganizowane.

Opis naszego Klienta

Kawiarnia Plastyczna s.c. z siedzibą we Wrocławiu oferująca usługę cateringu dla firm czy na imprezy zorganizowane.

Stan pierwotny

Gruntowna analiza wykazała, że serwis zbudowany jest w klasyczny sposób tj. napisany w czystym HTML, a więc nie posiadał żadnego CMS.  Wszystkie zmiany należało wykonywać bezpośrednio w kodzie. Sytuacji nie upraszczał brak dostępu do FTP, bez którego jakakolwiek zmiana była niemożliwa. Sam design strony również wskazywał, że witryna lata świetności ma już za sobą. Podpisaliśmy umowę na pozycjonowanie strony cateringu we Wrocławiu.

catering-plastyczna-stara-strona

Poprzednia wersja serwisu catering-plastyczna.pl

 

Sytuacja, w jakiej była strona Klienta wymagała zdecydowanych działań  - zapadła decyzja o stworzeniu nowego serwisu pod nowym brandem: catering-plastyczna.pl

Cel

Odświeżenie design strony oraz poprawa jej optymalizacji pod wyszukiwarki.

Działania

Nasz specjalista SEO rozplanował całą strukturę serwisu, zalecił odpowiednie wtyczki, funkcjonalności oraz przygotował przekierowania. Za zgodą Klienta, przystąpiliśmy do pracy, a nowa strona powstała w bardzo krótkim czasie.  W międzyczasie zostały wdrożone podstawowe optymalizacje SEO, które gwarantowały stabilne uruchomienie serwisu.

catering-plastyczna-pl-nowy-serwis

Nowa wersja serwisu catering-plastyczna.pl

Efekty

Uzyskaliśmy multifunkcjonalną witrynę opartą o CMS Wrodpress, co gwarantuje jej wysoki poziom użyteczności, bezpieczeństwa oraz przyjazność administratorom.

Efekty współpracy specjalisty SEO z programistą na etapie budowy strony umożliwiły uzyskanie wyraźnych efektów w niedługim czasie. Serwis generuje ruch oraz sprzedaż usług swojego właściciela, w niezwykle trudniej branży cateringu we Wrocławiu. Cel został osiągnięty.

 

catering-plastyczna-pl-efekty-seo

Efekty wdrożenia optymalizacji SEO dla serwisu catering-plastyczna.pl - ilość fraz w top50 Google w trendzie czasu

×