Rozwiązanie szyte na miarę

Łączmy technologię i usługę, aby zarządzanie siecią Profili Firm w Google i na innych platformach było prostsze i skuteczne. W przeciwieństwie do dostępnych na rynku rozwiązań nie zrzucamy procesu obsługi na barki Klienta. Przejmujemy uciążliwy proces obsługi setek profili, oferując wiedzę, aplikację, logistykę i gotowe modele procedur.

Nasi Klienci

Profile Firmy zawsze aktualne i pod kontrolą

Codziennie użytkownicy publikują dziesiątki nowych opinii i zdjęć, a Google modyfikuje swoje zalecenia optymalizacyjne i wdraża aktualizacje. Profile Google są dynamicznym środowiskiem, dlatego stały monitoring i odpowiednie reagowanie na zmiany jest konieczne.

Od pierwszego dnia naszej współpracy dedykowany zespół specjalistów dba o estetykę Profili, ich optymalizację, moderację treści od użytkowników i odpowiednią dystrybucję przekazu marketingowego, aby zapewnić wysokie pozycje w lokalnych wynikach i skuteczniej zbierać nowych klientów.

Odpowiedź na potrzeby marki

Każda marka może posiadać inne potrzeby i problemy w obszarze pozycjonowania na mapach, dlatego narzędzie i usługa do masowej obsługi profili musi być elastyczne i aktualne. Greenfields Local jest szytym na miarę rozwiązaniem łączącym rozwiązania technologiczno-wiedzowe, rozwijanym we współpracy z klientami, odpowiadającym także na nowe wyzwania w zakresie zarządzania profilami firm.

Rozwiązanie szanujące zasoby Twojej firmy

Kluczem do sukcesu jest dobra technologia i wsparcia doświadczonego specjalisty. Zamiast przeznaczać czas na szkolenie Twojego zespołu w zakresie pozycjonowania na mapach, oddaj uciążliwe i czasochłonnych zadania nam. Oferujemy wiedzę, gotowe rozwiązania i procedury – My zajmujemy się obsługą, a Twój zespół swoimi codziennymi zadaniami.

Tak mówią o Greenfields Local

 

“Dzięki korzystaniu z Greenfields Local do obsługi sieci firm w Google Business Profile możemy osiągnąć wyznaczane cele i rozwijać w usystematyzowany sposób ten kanał promocji firmy. (..) Dzięki przyjętej strategii i regularności na wszystkich profilach banku: wzmocniliśmy komunikację z naszymi klientami, uporządkowaliśmy sekcję opinii, zwiększyliśmy widoczność całej sieci…”

“Do współpracy z Greenfields w zakresie obsługi Profili Firmy w Google zachęciły nas efekty, jakie zespół uzyskał dla marki KFC. (…) uporządkowaliśmy ten kanał komunikacji z klientami, umocniliśmy w sieci spójny i apetyczny wizerunek każdej restauracji. Dzięki jasnemu procesowi działania kontakt z naszymi klientami stał się prostszy, szybszy i trafny.”

„Oferta agencji Greenfields przykuła nasza uwagę ze względu na unikatowy obszar kompetencji z zakresu obsługi i pozycjonowania Profili Google¬. (…) Dzięki centralnemu zarządzaniu łatwo i szybko dostarczamy naszym klientom zawsze aktualne dane. (…) Dzięki przejrzystym raportom i stałym kontakcie z naszym opiekunem widzimy efekty pracy zespołu i możemy na bieżąco stawiać nowe cele!”

Greenfields Local w liczbach

 

Liczba skutecznie obsługiwanych Profili Firmy w Greenfields Local stale rośnie

Obsługiwane profile

Chcesz wiedzieć, jak pomożemy Twojej marce?

Napisz do nas i porozmawiajmy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach w zakresie pozycjonowania na mapach.