Tworzenie stron internetowych Wrocław

Serwisy szyte na miarę

Tworzymy strony oparte o popularne i wspierane rozwiązania. Strona dostosowana pod wymagania pozycjonowania, responsywna i nowoczesna!

Responsywność

Nowoczesność

Dostosowane do SEO

Dopasowane do wymagań Klientów

Tworzenie stron www  we Wrocławiu

 

W dobie internetu konieczne jest posiadanie strony internetowej, jeżeli chcesz, aby Twoja firma czy marka była rozpoznawalna oraz przynosiła finansowe korzyści. Dlatego od wielu lat nasza agencja tworzy dla klientów nowoczesne strony internetowe we Wrocławiu oraz innych miastach Polski, które są wizytówką dla firmy. Tworzenie stron internetowych to kilkuetapowy proces, który zaczyna się od pomysłu klienta oraz naszych propozycji tego jak ostatecznie strona ma wyglądać. Na stworzenie doskonałej strony www wpływa wiele czynników takich jak jej wygląd, sposób i szybkość działania, łatwości poruszania się po stronie (UX) oraz umieszczenie odpowiednich i jakościowych treści (content), które zainteresują odwiedzającego oraz będą odpowiedzią na pytania, których szuka na stronie.

Strony tworzone przez nas są zgodne z obowiązującymi trendami oraz zgodne z wymaganiami wyszukiwarek internetowych (SEO), dzięki czemu witryna będzie także widoczna wysoko w wynikach wyszukiwania. Jednak duży nacisk kładziemy przede wszystkim na użyteczność witryny oraz przejrzystość zawartych na niej informacji, by odwiedzający zawsze znalazł to czego szuka. Pozwala to na przedłużenie jego wizyty na stronie internetowej i zainteresowanie ofertą na niej zamieszczoną.

Design

Opracowujemy z makietę strony w porozumieniu z Klientem, dobieramy fonty, kolorystykę.

Materiały

Jeśli zachodzi taka potrzeba, zlecamy napisanie treści na nową stronę Klienta. Dysponujemy bazą zdjęć, z której wybieramy te, najlepiej pasujące do tematyki.

Responsywność

Dopracowujemy szczegóły projektu, niemal do pixela. Każda strona, która wychodzi spod naszych rąk, dopasowana jest każdego urządzenia.

Dostosowanie do SEO

Strony tworzone przez nas dostosowane są do wymagań Google w kwestii optymalizacji stron.

Projekt strony zaczynamy od stworzenie makiety/szkicu, zawarte na nim jest wszystko co powinno się na stronie znaleźć i gdzie powinno być umieszczone (logo, slogan, menu, grafiki itp.). Po akceptacji szkicu przez klienta, przechodzimy do stworzenia projektu graficznego (dobór odpowiednich kolorów, grafik czy fontów), bowiem to wszystko wpływa na odbiór strony przez odwiedzającego. Strona musi nawiązywać graficznie i kolorystycznie do przedmiotu działalności, ale jednocześnie powinna też przykuć uwagę odwiedzającego, nawiązać z nim interakcję. Wszystkie wykonane przez nas strony internetowe dopasowane są do panujących zasad RWD tj. wyświetlają się poprawnie na wszystkich urządzeniach (desktop, tablet oraz smartfon). Od strony technicznej witryny oparte są na systemie zarządzania treścią WordPress, co pozwoli na samodzielne i szybkie zmiany treści na stronie internetowej.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę na stworzenie strony internetowej?

 

Wybierając nas otrzymasz unikalny, profesjonalny projekt strony internetowej, która spełni oczekiwania twoje i odwiedzających stronę. Kompletna strona internetowa z intuicyjnym wyglądem, szybkim czasem ładowania, dopasowana do obowiązujących trendów. Twoja strona będzie widoczna w wyszukiwarkach internetowych, co pozwoli na zdobycie większej ilości odwiedzających. Już teraz zgłoś się do nas, jeżeli chcesz mieć swoją własną witrynę, a nasz zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem i solidnymi umiejętnościami dla których tworzenie stron www to nie tylko praca, ale i pasja stworzy wyjątkowy projekt, a następnie przejdzie do jego realizacji.

 

Responsywne strony internetowe

Ponad 80% internautów korzysta z urządzeń mobilnych przeglądając strony internetowe oraz aplikacje. W Greenfields budujemy strony wykorzystując technologię Responsive Web Design (RWD), które automatycznie dostosowują się do wielkości ekranów, z których korzystają userzy.

 

Czym jest Responsive Web Design?

 

 • Responsive Web Design to technolgia budowania serwisów internetowych rekomendowana przez Google, w chwili obecnej praktycznie każda nowa witryna wykorzystuję technologię RWD
 • Serwis zbudowany w technologii Responsive Web Design automatycznie dostosowuje layout graficzny i schemat nawigacji do rozdzielczości urządzeń, z których korzystają użytkownicy (komputer, tablet, smartfon)
 • Responsywne strony internetowe, pozwalają na skalowanie modułów, sekcji, zdjęć na ekranie, oraz zmianę rozmiaru czcionek i wzajemnego położenia poszczególnych elementów serwisu, a także ukrywanie elementów layoutu, które uważamy za zbędne dla użytkowników urządzeń mobilnych
 • Strona zbudowana w RWD jest w pełni czytelna, intuicyjna i funkcjonalna niezależnie od urządzania
 • Technologia Responsive Web Design nie polega na budowaniu oddzielnej strony dedykowanej dla urządzeń mobilnych! W Greenfields budujemy jeden serwis, który dynamicznie dostosowuje się do używanego przez internautę urządzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy realnie obniżyć koszty związane z budowaniem dedykowanego serwisu mobilnego oraz jego obsługą.

 

Dlaczego budowanie responsywnych stron internetowych jest tak ważne?

 

 • W czerwcu 2012 Google na swoim oficjalnym blogu dla webmasterów zdecydowanie zarekomendowało budowanie stron przy użyciu technologii Responsive Web Design. Zasugerowało, że strony responsywne mogą oczekiwać lepszego pozycjonowania. W chwili obecnej pierwszeństwo skanowania przez roboty google mają strony mobilne.
 • Serwis responsywny odpowiada na zjawisko dynamicznego wzrostu ilości urządzeń mobilnych wśród internautów – tak zbudowany serwis jest przygotowany na nowe urządzenia i rozdzielczości, które będą się pojawiać w przyszłości . Strona zbudowana w RWD nie zestarzeje się tak, jak strony budowane wyłącznie pod kątem użytkowników komputerów.
 • Responsive Web Design pozwala obniżyć koszty – zbudowanie jednej strony w RWD jest zdecydowanie tańsze i szybsze, niż przygotowanie kilku wersji serwisu dla poszczególnych urządzeń. Ponadto responsywna strona internetowa jest wyraźnie tańsza w utrzymaniu – zmiany wprowadzamy tylko na jednym serwisie, a nie kilku różnych wersjach, dodatkowo korzystamy z jednego CMSa (content management system), dzięki czemu wprowadzone modyfikacje są natychmiast widoczne na wszystkich urządzeniach.

Zobacz efekty!

Dzięki najnowszym rozwiązaniem technologicznym nasze strony są w pełni responsywne, zaprojektowane na potrzeby Klienta i wykonane zgodnie ze sztuką SEO. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze na późniejsze wprowadzanie zaleceń optymalizacyjnych. Zapytaj o wycenę oraz portfolio.

Inne nasze usługi

Strategie marketingowe

Social Media

Buzz Marketing

Reklama na Mapach Google

Write to us

 

   * required field

  By submitting the form you agree to processing of your personal data.

  Where to find us

  ul. Ślężna 148

  53-111 Wrocław

  T: +48 533 335 399

  M: kontakt@green-fields.pl