Zarabiaj więcej dzięki wysokim pozycjom wizytówki w Google

Co otrzymujesz w ramach pozycjonowania wizytówki?

• najwyższą jakość obsługi,

• bezpieczne, sprawdzone metody,

• długofalowe efekty,

• przyjazną umowę.

Zamów wycenę Google My Business

Aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie, możemy gromadzić i przetwarzać dostarczone przez Ciebie dane osobowe zgodnie z naszymi Zasadami ochrony danych. Jeśli uznamy to za konieczne, w celu zapewnienia najlepszej możliwej usługi, możemy przekazać Twoje zapytanie - w tym wszelkie istotne dane osobowe - jednemu z naszych zaufanych partnerów biznesowych, który może odpowiedzieć bezpośrednio do Ciebie. Zaznaczając „Zgadzam się”, zgadzasz się, że możemy przetwarzać i udostępniać podane przez Ciebie informacje w sposób opisany powyżej.

Pozycjonowanie stron www w TOP3 - infografika Gfields

Najwyższa jakość obsługi

Partnerska relacja z Klientem to klucz do udanej współpracy. Stały kontakt z osobami, które prowadzą działania dla Twojego biznesu i wsparcie merytoryczne – tego możesz się spodziewać pracując z nami.

Bezpieczne metody

Nasi specjaliści pracują w branży od lat, działają skutecznie, na sprawdzonych metodach. Twój biznes będzie w rękach doświadczonych ludzi – bezpieczeństwo to podstawa.

Długofalowe efekty

Praca z nami to inwestycja w przyszłość. Stawiamy na jakość naszych usług. Nasze działania szybko przynoszą zamierzony efekt i pozostaną z Tobą na długo.

Spersonalizowana umowa

Jasne warunki i transparentna komunikacja – już na poziomie podpisywania umowy możesz spodziewać się po naszych działaniach. Budżety dostosowujemy indywidualnie.

Twój biznes może wyglądać podobnie

Wzrost widoczności w TOP10 o 3800% - branża usługowa
Wzrost widoczności w TOP10 o 445% - e-commerce medyczny

Co mówią o nas nasi partnerzy?

Z agencją Greenfields współpracujemy od 2019 r. przy projekcie związanym z lokalnym pozycjonowaniem. Wspólnie zaplanowaliśmy działania i zakres prac niezbędnych do przeprowadzania na stronach naszych placówek. Cały dział pozycjonowania wykonuje powierzone mu działania w sposób dokładny i rzetelny, proponuje nowe rozwiązania (także testowanie nowości) i działania promocyjne wykazując przy tym bardzo elastyczne podejście do współpracy.

Michał Byrczek

Menadżer Komunikacji, Digital CA

Agencja Greenfields ma wiedzę i doświadczenie, jak również wykonuje rzetelnie swoją pracę, co miało znaczący wpływ na widoczność naszej firmy w Google w początkowym stadium pandemii, gdzie po tym okresie osiągnęliśmy dynamikę wzrostową, pomimo zmian w algorytmie i zachowań potencjalnych klientów. Z ogromną przyjemnością polecam firmę Greenfields Sp. z o.o. jako solidnego i profesjonalnego partnera.

Marta Hatalska

Specjalista ds. Marketingu , EFL

Dla nas – najważniejsze są efekty, które generujemy.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów z którymi współpracujemy.

Allani Logo
Allani Logo
Grupa Crédit Agricole

Ostatnio na blogu

  • Dlaczego moja strona nie wyświetla się w Google?
  • Pozycjonowanie na Mapach Google – poznaj kilka zasad, które pozwolą Ci zoptymalizować wizytówkę GMB.

Usługi

  • Pozycjonowanie na Mapach Google
  • Analityka internetowa
  • Tworzenie stron internetowych Wrocław
  • Pozycjonowanie stron internetowych
  • Google Ads

 

Jak trafić?

Tel: +48 533 335 399‬
kontakt@green-fields.pl
Wrocław Fabryczna 19A
53-609