Social media nindża

Wrocław (lub zdalnie)
Social media

Poszukujemy kreatywnego Social Media Nindży do naszego zespołu marketingowego. Jesteśmy dynamiczną agencją SEO/SEM działającą w branży nowoczesnych technologi związanych z Profilami Google, SEO i nie tylko. Szukamy osoby, która pomoże nam w budowaniu naszej marki i kreowaniu wizerunku w mediach społecznościowych.

Główne obowiązki Social Media Nindży będą obejmować:

  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej w mediach społecznościowych
  • Kreowanie ciekawych i wartościowych treści dla różnych platform, takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter itp.
  • Zarządzanie kampaniami reklamowymi i monitoring wyników
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji oraz trendów w branży
  • Współpraca z zespołem marketingowym i kreatywnym w celu opracowania kampanii i działań na różnych platformach

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • Bardzo dobra znajomość różnych platform mediów społecznościowych oraz narzędzi analitycznych
  • Umiejętność tworzenia wartościowych treści dla różnych grup docelowych i dostosowywania ich do specyfiki platform
  • Zdolność do pracy w zespole i samodzielności w podejmowaniu decyzji
  • Kreatywność, innowacyjność i umiejętność myślenia strategicznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenie/B2B - w zależności od preferencji. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz regularne wyjścia integracyjne. Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pracę w międzynarodowym środowisku oraz luźną atmosferę pracy. Jest możliwość pracy zdalnej. Oferujemy dostęp do pakietu szkoleń - ważny jest dla nas stały rozwój i poszerzanie kompetencji.