Reklama Ads to nowe możliwości

Gmail Sponsored Promotions

Zaawansowana reklama mobilna w systemie Google Ads

Zarówno nasze obserwacje, jak i badania niezależnych ekspertów pokazują, że coraz więcej Twoich potencjalnych Klientów korzysta z urządzeń przenośnych: tabletów i smartfonów. Na szkoleniu poznaliśmy wszystkie możliwości kierowania reklamy na mobile, w tym niezwykle użyteczny typ kampanii “Tylko połączenia”.

Ten rodzaj reklamy Ads przeznaczony jest właśnie na urządzenia mobilne i pozwala zadzwonić do firmy bezpośrednio po kliknięciu w reklamę. Jest szczególnie przydatny, gdy Twoi Klienci liczą na szybki kontakt i nie chcą przeglądać strony internetowej. Jeśli prowadzisz firmę taksówkarską, oferujesz pomoc drogową lub szybki dowóz posiłków, musisz ją mieć!

Promocja aplikacji mobilnych

Aplikacje królują na urządzeniach przenośnych. Userzy wolą korzystać z prostych programów, niż szukać informacji poprzez przeglądarkę internetową. Warto im dać to, czego oczekują!

Aby przebić się przez gąszcz 3 milionów (sic!) aplikacji dostępnych w sklepach Google Play czy iTunes potrzeba nie tylko dobrego pomysłu, ale i dobrej promocji. Z pomocą przychodzi Ads, które umożliwia promowanie programów w sieci wyszukiwania, na YouTube, w innych aplikacjach, w poczcie Gmail oraz displayowo. Słowem – wszędzie, gdzie w danej chwili może przebywać Twój Klient. Pomożemy Ci do niego dotrzeć!

Gmail Sponsored Promotions (GSP)

Firma Google wreszcie postanowiła skorzystać z doskonałego narzędzia reklamowego, jakim niewątpliwie jest Gmail i w połowie września oddała do użytku nowy rodzaj kampanii. Przypomina nieco zwykły mailing, z tym że jest przeznaczony wyłącznie dla użytkowników poczty Google i kierowany kontekstowo w sposób zbliżony do tego, który znamy z GDN (Google Display Network).

Jak przekonują twórcy, ten rodzaj reklamy szczególnie dobrze sprawdza się na urządzeniach przenośnych i aplikacji InBox, gdzie user może w łatwy sposób zapoznać się z treścią oferty i zdecydować, czy wejdzie w interakcję.

GSP to ciągle “tajemnicza” forma reklamy, ale na pewno w ciągu kilku miesięcy zyska grono zwolenników. Wyprzedź konkurencję i bądź jednym z pierwszych!

Jaki jest efekt?

Dzięki nowej formie Google Ads jesteśmy w stanie dotrzeć do jeszcze większej ilości użytkowników. Zmiana sposobu wyświetlania płatnych wyników wyszukiwania spowodowała znaczny wzrost zasięgu, co udało się nam zaobserwować w danych statystycznych.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie Google lub Facebook Ads? Napisz do nas!

×