Webinary

Posiadając specjalistów w dziedzinie SEO, analityki internetowej, ADS czy Profili Firmowych Google, nie moglibyśmy nie podzielić się z Wami naszą wiedzą! Oprócz szerokiej gamy szkoleń i warsztatów do naszej oferty dodaliśmy bezpłatne webinary prowadzone przez naszych doświadczonych ekspertów. 

Tematyka naszych spotkań będzie szeroka. Jeśli jesteś deweloperem, pracujesz w marketingu, posiadasz własny biznes i chcesz poszerzyć swoją wiedzę lub przebranżowić się – te webinary są dla Ciebie. 

Uczestnicząc w wykładach zdobędziesz informacje z dziedzin takich jak: analityka internetowa, pozycjonowanie stron internetowych, płatne kampanie reklamowe czy wizytówki na mapach Google. 

Webinary są doskonałą formą zdobywania wiedzy ze względu na swoją dostępność – bezpłatne, prowadzone online, w terminach i godzinach pracy – ale także otwartą formę, dzięki której na bieżąco można zadawać pytania prowadzącemu i od razu otrzymać odpowiedź. Dodatkowo, na uczestników spotkań czekają niespodzianki w postaci próbek naszych usług. 

Poniżej znajdziesz listę naszych minionych, ale także nadchodzących spotkań. Postaw na rozwój i wybierz coś dla siebie

Skontaktuj się z nami

Lista naszych webinarów

Jak nie stracić wyników SEO oraz danych analitycznych przy przebudowie serwisu

📅 czw., 11 sty 2024, 11:00 – 12:00        🎥 Online

Jesteś deweloperem lub pracujesz w marketingu, a może niedługo czeka Cię przebudowa własnej strony internetowej? Temat tego spotkania jest dla Ciebie!  Nie trać wypracowanej pozycji w wyszukiwarkach Google. Weź udział w bezpłatnym szkoleniu i dowiedz się, co i w jakiej kolejności powinieneś zrobić, żeby nie tracić ani ruchu, ani danych analitycznych w serwisie przy jego przebudowie lub przenoszeniu.

Wydarzenie wygasło

📅 śr., 29 lis 2023, 11:00 – 12:15        🎥 Online

Chcesz zdobyć wiedzę na temat reklam w środowisku Google? Pracujesz w marketingu i często stykasz się ADSami? A może masz własną firmę i chcesz dowiedzieć się, jak możesz promować swoje usługi? Dołącz do naszego webinaru „Ocena skuteczności działań Google Ads online. Jak oceniać kluczowe wskaźniki?”

Wydarzenie wygasło

📅 czw. 9 lis 2023, 11:00 – 12:00        🎥 Online

Jesteś deweloperem, ale SEO nie jest Twoją najmocniejszą stroną? Chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć strony internetowe zgodne z SEO? Weź udział w bezpłatnym webinarze i zwiększ swoje zyski przy mniejszym nakładzie pracy!

Wydarzenie wygasło

×
arrow-right